Китай говорить, що співпрацюватиме з Північною Кореєю для посилення зв’язків | NLight DC++
Китай говорить, що співпрацюватиме з Північною Кореєю для посилення зв’язків | NLight DC++

Китай говорить, що співпрацюватиме з Північною Кореєю для посилення зв’язків

Традиційна дружба між Китаєм і Північною Кореєю є «цінним багатством» для їхніх народів, заявив Китай після того, як його спеціальний посол зустрівся з високопоставленим представником Північної Кореї, але в заяві не було згадки про кризу з приводу ядерної і ракетної зброї Північної Кореї.
Сонг Тао, який очолює міжнародне відділення правлячої Комуністичної партії Китаю, відвідує Пхеньян, щоб обговорити підсумки нещодавнього з’їзду КПК, на якому президент Сі Цзіньпін закріпив свою владу.
У короткій заяві, датованій п’ятницею, але розповсюдженій китайськими ЗМІ в суботу, зовнішнє відомство зазначило, що Сонг, який є представником Сі Цзіньпіна, повідомив офіційному представнику Північної Кореї Чоу Рюн Хау про підсумки з’їзду.
Сонг і Чой також говорили про відносини між їхніми партіями та країнами, повідомляє департамент.
«Вони сказали, що традиційна дружба між Китаєм та Північною Кореєю була заснована і культивована колишніми лідерами обох країн, і є цінним багатством для обох народів», – сказано в повідомленні.
«Обидві сторони повинні працювати разом, щоб сприяти подальшому розвитку відносин між двома сторонами та двома країнами заради блага своїх народів».
У департаменті не згадувались ядерні та ракетні програми Північної Кореї, яким сильно протистоїть Китай.
Останнього разу спеціальний посланник Китаю до Північної Кореї відвідав КНДР в лютому минулого року.
Дивіться також: Когресмени провели слухання аби упевнитися, що президент Трамп, без крайньої необхідності не натисне ядерної кнопки

Напишіть відгук