МВФ вбачає значні ризики в бюджеті України на 2018 – Reuters | NLight DC++
МВФ вбачає значні ризики в бюджеті України на 2018 – Reuters | NLight DC++

МВФ вбачає значні ризики в бюджеті України на 2018 – Reuters

Міжнародний валютний фонд побачив значні ризики як стосовно видатків, так і надходжень бюджету України на 2018 рік. МВФ погодився з дефіцитом, що становить близько 2,5% ВВП, заявив постійний представник МВФ в Україні, повідомляє Reuters.
Відповідність бюджету рекомендаціям МВФ є одним із зобов’язань України в рамках програми МВФ сумою 17,5 мільярда доларів. Через затримки з реформами останній транш кредиту неодноразово відтерміновувався.
7 грудня парламент затвердив проект бюджету на 2018 рік, який, на переконання уряду, відповідав зобов’язанням перед МВФ в фіскальній сфері.
В своїх перших публічних коментарях стосовно бюджету, постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман зазначив, що МВФ все ще проводить оцінку законопроекту з внесення змін до податкового кодексу, однак певне занепокоєння вже є.
“Загалом, хоча ми погоджуємося із закладеним показником бюджетного дефіциту на наступний рік, однак ми вбачаємо значні ризики з надходжень та витрат”, – заявив він.
МВФ буде продовжувати переговори з урядом протягом наступних днів, щоб узгодити необхідність додаткових заходів, щоб забезпечити, що бюджет відповідає програмі.

Дивіться також: Ексклюзив: які меседжі із Вашингтона везе до Києва Геращенко? Відео

Напишіть відгук