Держдеп США радить американцям відвідувати Україну з підвищеною обережністю | NLight DC++
Держдеп США радить американцям відвідувати Україну з підвищеною обережністю | NLight DC++

Держдеп США радить американцям відвідувати Україну з підвищеною обережністю

У Державному департаменті США пояснюють таке попередження «злочинністю і громадським неспокоєм» та «підвищеним ризиком» у деяких частинах України
Державний департамент США закликає американців з підвищеною обережністю відвідувати Україну, вказуючи на «злочинність та громадський неспокій» і «підвищений ризик» у деяких районах як на причину такого попередження.
Таке попередження розміщене на сайті державного демпартаменту США.
Втім у Держдепі щодо Криму закликають «туди не їздити» через іноземну окупацію півострова та зловживання з боку окупаційної влади. США також радять американцям не відвідувати східні частини Донецької та Луганської областей, зокрема, не контрольовані урядом райони з уваги на «збройний конфлікт».
У попередженні звертається увагу на часті злочини, скеровані проти іноземців. Демонстрації, які іноді перетворюються у насильство, регулярно відбуваються в Україні, в тому числі у Києві. Політично мотивовані вбивства та вибухи також трапляються.
Держдепартамент відзначає, що уряд США не може надати термінові послуги американським громадянам, які приїжджають до Криму, оскільки американським урядовцям поїздки до Криму заборонені.У разі якщо всупереч рекомендаціям американці вирішать поїхати в Україну, Держдепартамент закликає їх уникати демонстрацій, стежити за терміновими повідомленнями ЗМІ і міняти плани відповідно до інформації в новинах.Американців також закликають зберігати пильність в місцях, популярних у громадян західних країн, і підписатися на акаунти Держдепартаменту в Facebook і Twitter.

Дивіться також: У Сенаті обговорили деталі розслідування загадкових атак на американців на Кубі

Напишіть відгук