Джон Маккейн: атаки на ФБР не служать інтересам Сполучених Штатів | NLight DC++
Джон Маккейн: атаки на ФБР не служать інтересам Сполучених Штатів | NLight DC++

Джон Маккейн: атаки на ФБР не служать інтересам Сполучених Штатів

Сенатор Джон Маккейн виступив проти дедалі більшої критики з боку президента Трампа і законодавців з Республіканської партії проти Федерального бюро розслідувань, кажучи, що вони лише зміцнюють президента Росії Володимира Путіна.
Маккейн зробив таку заяву в час, коли, згідно з передбаченнями, має бути оприлюднений документ республіканців, у якому піддається критиці Міністерство юстиції і Федеральне бюро розслідувань з приводу, як сказано, «обурливого» зловживання владою.
Він додав, що «останні атаки на ФБР і Міністерство юстиції не служать американським інтересам, ні інтересам жодної з партій, ні президента, а лише інтерерсам Путіна».
Білий дім заявив у п’ятницю, що президент уже схвалив оприлюднення документа, який опрацював республіканський законодавець Девін Нунес. Говориться, що в ньому є звинувачення, що службовці ФБР невідповідно вели стеження за представниками з комунікації кампанії Дональда Трампа.
Проте Маккейн заявив, що риторика з боку Республінанської партії (а Маккейн також належить до Республіканської партії) завдає довготермінової шкоди інтересам Сполучених Штатів.
Дивіться також: Між Трампом та главою ФБР зростає протистояння через таємний документ

Напишіть відгук