Більшість американців – за легалізацію іммігрантів-“мрійників” і проти стіни з Мексикою – опитування | NLight DC++
Більшість американців – за легалізацію іммігрантів-“мрійників” і проти стіни з Мексикою – опитування | NLight DC++

Більшість американців – за легалізацію іммігрантів-“мрійників” і проти стіни з Мексикою – опитування

Дві третини американців вважають, що ті, кого нелегально привезли до Сполучених Штатів, коли вони були дітьми, і хто зараз проживає в США – мають отримати законний статус.
Більшість американців також виступає проти будівництва стіни на кордоні з Мексикою.
Про це свідчать результати нового опитування NPR/Ipsos.
Автори опитування помітили, що представники різних політичних партій мають відмінні погляди стосовно питання імміграції, зокрема прихильники різних партій по-різному дивляться на те, якою має бути стратегія в цій сфері, а також по-різному ставляться до закидів, що іммігранти забирають робочі місця у американців або чинять більше злочинів.
“Після того, як Трамп отримав контроль над Республіканською партією, імміграція стала лінією розділу навіть більшою, ніж інші соціальні питання”, – сказав Кріс Джексон, віце-президент Ipsos. “Це – лінія, яка найбільше розділяє дві партії”.
За даними опитування, 65 відсотків американців зазначили, що вони підтримують надання законного статусу для так званих “мрійників” – нелегальних іммігрантів, які потрапили у США в дитячому віці. Багато з них зареєструвались у рамках програми DACA, що захищає їх інтереси.
56 відсотків американців також виступили проти стіни на кордоні з Мексикою, в той час як 38 відсотків підтримали будівництво стіни. 60% відсотків вважають фінансування будівництва стіни з бюджету “даремною витратою коштів платників податків”, свідчить опитування.
Дивіться також: Час-Тайм. Наскільки Україна наблизилась до стандартів НАТО?

Напишіть відгук