Трамп: меморандум демократів дуже політичний і вимагає редагування | NLight DC++
Трамп: меморандум демократів дуже політичний і вимагає редагування | NLight DC++

Трамп: меморандум демократів дуже політичний і вимагає редагування

Засекречений меморандум демократичних законодавців, метою якого було спростувати подібний документ, оприлюднений минулого тижня республіканцями, «дуже політичний і довгий», і мусить бути «значно відредагований» перед тим, як його оприлюднити, заявив у суботу президент Трамп на сторінці у Twitter.
День раніше президент заблокував оприлюднення документа, який мав бути відповіддю на республіканський документ, який Трамп дозволив оприлюднити. Опрацьований республіканцями документ твердить, що Федеральне бюро розслідувань і Міністерство юстиції з упередженням ставляться до президента у федеральному розслідуванні втручання Росії у президентські вибори 2016 року.
«Демократи надіслали дуже політичну й довгу відповідь, про яку вони знали (з приводу джерел, і методів (і більше), що мусить бути дуже відредагована, внаслідок чого вони звинувачуватимуть Білий дім у відсутності прозорості», заявив Трамп у Twitter. Скажіть їм переробити це і прислати назад у відповідній формі».
Рішення Трампа заблокувати оприлюднення меморандуму розлютило демократів, які заявили, що це подвійні стандарти щодо прозорості з боку республіканського президента.
Другого лютого президент Трамп дозволив республіканським членам Комітету з розвідки Палати представників оприлюднити документ без виправлень. Після того демократи заявили, що опрацьований республіканцями документ неправильно охарактеризував дуже делікатну засекречену інформацію і мав на меті дискредитувати розслідування, що його веде спеціальний прокурор Роберт Мюллер у справі можливо таємної змови між кампанією Трампа 2016 року і Росією.
Дивіться також: Літак завис над схилом у Чорне море в Туреччині

Напишіть відгук