США можуть посилити санкції проти Росії, однак цей процес – “тривалий та важкий” | NLight DC++
США можуть посилити санкції проти Росії, однак цей процес – “тривалий та важкий” | NLight DC++

США можуть посилити санкції проти Росії, однак цей процес – “тривалий та важкий”

Адміністрація Трампа розглядає можливість введення нових санкцій проти Росії, пов’язаних з втручанням Росії до виборів та кібернападом минулого року.
Про це у спілкуванні з пресою повідомив високопосадовець США, у відповідь на критику стосовно повільних дій адміністрації.
Процес розробки санкцій просувається повільно через правові причини і не може прискорюватись у відповідь на негативне висвітлення в пресі, пояснили в коментарі Reuters три посадовці, які займаються питанням санкцій.
Вони не повідомили, коли адміністрація прийме рішення про те, які заходи розглядаються, однак, наголосили, що санкції вже запроваджено проти компаній, які фігурують у звинуваченнях, висунутих минулого тижня в рамках розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера.
Це – “Конкорд кейтеринг” та “Конкорд менеджмент” – компанії, які контролювали “Агентство Інтернет-досліджень” – групу, що координувала втручання.
Санкції проти них було запроваджено в червні через російське вторгнення до України.
“Процес санкцій є довгим і важким, однак, коли докази готові, ми запроваджуємо санкції”, – сказав один посадовець.
Посадовці також запевнили, що зараз активно розглядаються можливі дії у відповідь після того, як стало очевидним, що Росія відповідальна за атаку вірусу “NotPetya” минулого року.
Минулого тижня Білий дім заявив, що напад “NotPetya”, проведений в червні 2017 року російськими військовими, “поширився світом, завдавши шкоди на мільярди доларів в Європі, Азії та Америці”.

Дивіться також: У понад $3 млрд оцінив Держдеп збитки для економіки Росії від санкцій США

Напишіть відгук