До чого тут теща? Британія викриває російську дезінформацію в справі Скрипаля | NLight DC++
До чого тут теща? Британія викриває російську дезінформацію в справі Скрипаля | NLight DC++

До чого тут теща? Британія викриває російську дезінформацію в справі Скрипаля

Замість того, щоб надати пояснення з ситуації в Солсбері, Росія запустила кампанію з дезінформації, повідомляє Міністерство закордонних справ Великобританії.

Зовнішньополітична установа Британії ще раз наголосила, що міжнародні лідери погоджуються – з дуже високою ймовірністю, джерелом нападу була Росія.
Однак, Кремль та російські державні медіа відповіли запереченнями, відволіканням уваги та погрозами, йдеться в повідомленні.
МЗС Великобританії перераховує наступні повідомлення російських ЗМІ в рамках кампанії з дезінформації:
Великобританія зробила це, щоб посилити антиросійські настрої;
США зробили це, щоб дестабілізувати світ;
нервово-паралітичний газ походить з Чехії, Словаччини, або Швеції;
російські державні канали заявляли, що отруєння трапилось в результаті спроби самогубства, передозування, або, навіть, що причиною став витік речовини з наукового центру Великобританії;
один з каналів, пов’язаний з Кремлем, навіть, заявив, що винною є теща Скрипаля.
Британський Міністр закордонних справ Борис Джонсон заявив у неділю, що Росія роками накопичувала смертельну нервово-паралітичну речовину, яка була використана при спробі отруєння Сергія Скрипаля.
Британія заявляє, що це перший випадок використання такої хімічної зброї на території Європи з часів Другої світової війни.
«У нас насправді є докази того, що протягом останніх десяти років Росія не тільки досліджувала способи доставки нервово-паралітичних речовин з метою вбивства, але і створювала запаси «Новачка», – заявив міністр телеканалу BBC.
Дивіться також: Отруєння Скрипаля: чи буде жорсткіша відповідь Москві?

Напишіть відгук