Британські лікарі повідомляють про покращення стану здоров’я Сергія Скрипаля і його дочки Юлії | NLight DC++
Британські лікарі повідомляють про покращення стану здоров’я Сергія Скрипаля і його дочки Юлії | NLight DC++

Британські лікарі повідомляють про покращення стану здоров’я Сергія Скрипаля і його дочки Юлії

Представники британських медичних кіл повідомили, що стан здоров’я колишнього агента російської розвідки Сергія Скрипаля набагато кращий. Медичний директор районної лікарні в містечку Солсбері Кристін Блашард заявила, що Скрипаль, якому 66 років, позитивно реагує на медикаменти, пише видання The Hill.
Народженого в Росії – нині британського громадянина – Скрипаля і його дочку Юлію, було знайдено на лавочці 4 березня після того, як їх отруїли – за повідомленням офіційних осіб, військового призначення нервово-паралітичною речовиною.
У критичному стані їх перевезено до лікарні. Минулого тижня лікарі повідомили, що Юлія Скрипаль, якій 33 роки, вийшла з коми і швидко одужує. У заяві, оприлюдненій цього тижня, вона сказала, що щодня набирає сил.
Отруєння Скрипалів викликало інтенсивну дипломатичну суперечку між Москвою і Заходом, лише збільшуючи довго існуюче напруження.
Понад два десятки країн зареагували на отруєння видворенням чималої кількості російських дипломатів. На ці видворення Росія відповіла подібними кроками.
Москва заперечила будь-яку причетність до атаки з використанням отруйної речовини і звинуватила Сполучені Штати у проведенні кампанії «великомасштабного шантажу».
Цього тижня Росія запропонувала проведення спільного слідства разом з Великобританією, але в середу Організація із заборони хімічної зброї, яка контролює наявність хімічної зброї, відкинула цю пропозицію.
Водночас Москва закликала до екстреного засідання в четвер Ради Безпеки ООН, на якому російський посол до ООН Василь Небензя звинуватив Лондон у фабрикації історії з отруєнням Скрипалів і в зусиллях «дискредитувати і навіть делегітимізувати» Росію.
Дивіться також: Президент Порошенко нагородив американського сенатора орденом “За заслуги”. Відео

Напишіть відгук