Саміт США-КНДР відбудеться в червні в Сінгапурі – південнокорейська газета | NLight DC++
Саміт США-КНДР відбудеться в червні в Сінгапурі – південнокорейська газета | NLight DC++

Саміт США-КНДР відбудеться в червні в Сінгапурі – південнокорейська газета

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін планує відвідати Вашингтон 22 травня напередодні історичного саміту президента Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина.
Про це повідомив Білий дім.
Мун відігравав центральну роль у розвіянні напруженої атмосфери на Корейському півострові, провівши низку зустрічей з представниками режиму Ким Чен Ина і закликавши до підписання мирної угоди з КНДР щодо офіційного покінчення з Корейською війною.
Згідно з планом, Мун наступного тижня відбуде до Токіо для переговорів з прем’єр-міністром Сіндзо Абе та китайським прем’єром, головна увага яких зосереджуватиметься на Північній Кореї.
Президент Трамп пропонує, щоб його зустріч з Ким Чен Ином проходила на території демілітаризованої зони між двома Кореями.
У суботу, південнокорейське видання «Чосун Ілбо», посилаючись на дипломатичні джерела у Вашингтоні, повідомило, що саміт США-КНДР, ймовірно, відбудеться в Сінгапурі в червні.
У відповідь на прохання коментувати повідомлення південнокорейської газети, Білий дім заявив, що поки що нічого не оголошують.

Дивіться також: Олімпійська легенда Майкл Фелпс закликає зменшити споживання води

Напишіть відгук