Українській діаспорі у Канаді запропонували допомогти біженцям із Сирії | NLight DC++
Українській діаспорі у Канаді запропонували допомогти біженцям із Сирії | NLight DC++

Українській діаспорі у Канаді запропонували допомогти біженцям із Сирії

Українська громада у Канаді могла би підтримати біженців із Сирії. Таку думку висловив політолог, викаладач Королівського коледжу у Лондоні Александр Кларксон.

Як громада, яка утворилась з біженців від утисків та війни, можливо організації українців у Канаді можуть допомогти наступній хвилі сирійських біженців

“Як громада, яка утворилась з біженців від утисків та війни, можливо організації українців у Канаді можуть допомогти наступній хвилі сирійських біженців, яка прибуде до Канади. Якщо канадські провінції Онтаріо та Квебек захочуть передати частину біженців іншим, то можливо провінція Манітоба могла би виявити ініціативу”, – відзначив Кларксон на своїй сторінці у Twitter.

Раніше американський канал Fox News, який критично висвітлює проблематику біженців із зон конфлікту до країн Заходу, повідомив що уряд Канади буцімто міг “втратити слід” 50 000 сирійських біженців у країні, і не публікує обіцяну раніше інформацію про значну кількість біженців із Сирії у країні, їх працевлаштування, освіту та ін.

Канадська провінція Манітоба має одну із найбільших та найстаріших українських громад у країні.
Президент США Дональд Трамп виступає проти прийому великої кількості біженців із Сирії. Натомість уряд Канади заявив про те, що прийматиме біженців із зони конфлікту.
Дивіться також: Програма професійної підготовки колишніх в’язнів до роботи на “свободі”

Напишіть відгук