Демократична партія США застерігла від використання телефонів компаній Huawei та ZTE | NLight DC++
Демократична партія США застерігла від використання телефонів компаній Huawei та ZTE | NLight DC++

Демократична партія США застерігла від використання телефонів компаній Huawei та ZTE

Національний комітет Демократичної партії США застеріг кандидатів, які беруть участь у виборах до законодавчих органів у листопаді цього року від використання пристроїв виготовлених китайськими компаніями ZTE Corp та Huawei Technologies, через ризик, який вони становлять для безпеки. Як розповідає інформаційна агенція Reuters, про це у п’ятницю повідомило джерело у Демократичній партії.
Повідомляється, що Боб Лорд, голова служби безпеки у Національному комітеті Демократичної партії США, у листі розісланному співробітникам партії та членам виборчих штабів наголосив на важливості прискіпливої уваги до безпеки .

Переконайтесь, що ви не використовуєте і не купуєте пристрої ZTE та Huawei ні для особистого, ні для професійного використання

“Переконайтесь, що ви не використовуєте і не купуєте пристрої ZTE та Huawei ні для особистого, ні для професійного використання”, – буцімто заявив Лорд.
У березні Федеральна комісія США з питань зв’язку підтримала занепокоєння законодавців США з приводу загрози шпіонажу з боку компанії Huawei.
Міноборони США вже припинило продаж мобільних телефонів та модемів Huawei та ZTE у магазинах, які розташовані на військових базах, через застереження щодо безпеки
Дивіться також: Чим може обернутися справа Манафорта для України та її іміджу?

Напишіть відгук