Джад роками писав про п’яні дебоші в школі, де вчився теперішній кандидат у верховні судді США | NLight DC++
Джад роками писав про п’яні дебоші в школі, де вчився теперішній кандидат у верховні судді США | NLight DC++

Джад роками писав про п’яні дебоші в школі, де вчився теперішній кандидат у верховні судді США

Голосування з кандидатури Бретта Кевано на посаду судді Верховного суду США в комітеті Сенату США було відкладене через звинувачення в сексуальних домаганнях висунуті проти Кевано професоркою з Каліфорнії Блейзі Форд.
Форд заявляє, що Кевано, в стані алкогольного сп’яніння, фізично та сексуально нападав на неї, коли вони навчались в старшій школі. Кевано заперечує звинувачення.
Форд стверджує, що її звинувачення може підтвердити лише один свідок, який на свої очі бачив напад Бретта Кевано на неї в старшій школі – це Марк Джад, друг та однокласник Кевано в школі Georgetown Prep.
Джад заявив, що він цього не пам’ятає і ніколи не бачив такої поведінки свого друга.
Джад, який за своє життя змінив багато занять, є автором кількох публікацій та книг, де він описує, що алкоголь та сексуальні напади були звичними для вечірок в приватній школі 80-х.
Так, пише The Washington Post, Джад описує як його друзі зі старшої школи побились об заклад, що вип’ють 100 кегів пива до випуску. В річному шкільному альбомі, він вказав себе в якості казначея клубу «100 кегів, або провал».
Католицька школа для хлопчиків, де вчились Джад та Кевано розташовувалась в штаті Меріленд.
«Я буду першим, хто захистить право хлопців бути хлопцями», – писав Джад в статті в 2015 році. Він згадує, як у випускному класі Джад з друзями організували хлопчачу вечірку на честь вчителя музики і запросили стриптизерку а також купили кег пива. «Я забагато випив і робив дурниці», – згадує він.
«Більшість часу всі, включаючи дівчат, були п’яні, – писав Джад в мемуарах про шкільні вечірки. – Якщо ти міг дихати і ходити, ти міг когось підчепити».
Хоча багато його однокласників зробили кар’єру в царині права, політики, бізнесі, або освіті, Джад, як видалось деяким його друзям, продовжував жити спогадами про підліткові роки, пише видання.
Джад писав про роки в Prep як про часи п’яних дебошів. Про свої дебоші хлопці розповідали Берні Ворду, вчителю зі статевого виховання.
«Пияцтво було неймовірним», – говорить Ворд, який потім провів двадцять років в якості ведучого радіопередачі в Сан-Франциско, а згодом відсидів шість років у федеральній в’язниці за поширення дитячої порнографії. «Це було частиною культури. Одного разу один з баьків купив кег і організував вечірку для дітей», – згадує він.
Як і Кевано, Джад зростав в католицькому Вашигтоні, соціальне життя якого проходило в великих будинках містечок в околиці Вашингтона, таких як Чеві Чейз, Бесезда та Потомак. Тепер в цих районах живуть мільйонери, однак, в другій половині 20-го століття там поряд з докторами тя юристами жили поліцейські, держслужбовці та вчителі, пише видання.
Великі будинки були зручними для великих католицьких сімей, а життя дітей та батьків оберталось навколо місцевих приходів та приватних католицьких шкіл, зазначає видання.
Дивіться також: Майбутнє портвейну в Португалії залежить від умов “Брекзиту”

Напишіть відгук