США накладуть санкції на Іран | NLight DC++
США накладуть санкції на Іран | NLight DC++

США накладуть санкції на Іран

Президент Трамп заявив у середу, що для підтримки глобального енергетичного ринку достатньо нафти і без Ірану. Тим самим Трамп дав зелене світло для повторного накладання енергетичних санкцій на Ісламську Республіку наступного тижня. Про це пише видання Washington Examiner.
«Маємо достатнє нафти та нафтопродуктів з інших країн, крім Ірану, для того, щоб дозволити значне скорочення обсягів нафти та нафтопродуктів, придбаних від Ірану або через іноземні фінансові установи», – сказав Трамп у формальній заяві.

Він дійшов висновку «після ретельного розгляду» доповідей, представлених Конгресу Адміністрацією з енергетичної інформації, аналітичним підрозділом Департаменту енергетики, який відслідковував проблеми постачання, що можуть виникнути в результаті санкцій.
Санкції вступають в силу в понеділок опівночі.
«Ключ до стратегії, на думку адміністрації, полягає в тому, щоб максимально скоротити експорт Ірану», – зазначив Кеннет Кетзмен, провідний експерт щодо Ірану дослідницької служби Конгресу США, виступаючи на саміті політиків Близького Сходу у Вашингтоні в середу.
Останній аналіз Кетзмена з вересня говорить про те, що вплив санкцій на ринок буде невеликим, що підтвердило б оцінку Трампа.
Кетзмен додав, що показники експорту нафти в жовтні будуть випущені 1 листопада, і він переглядатиме дані, щоб побачити, чи відбулися якісь суттєві зміни на ринку.
Дивіться також: Трамп підтримує скасування права громадянства за народженням в США. Наскільки реальними є ці плани?

Напишіть відгук