Економіка США потужно зростає, – міністр фінансів США запевнив фондові ринки | NLight DC++
Економіка США потужно зростає, – міністр фінансів США запевнив фондові ринки | NLight DC++

Економіка США потужно зростає, – міністр фінансів США запевнив фондові ринки

“Ми продовжуємо бачити потужне економічне зростання економіки США, відзначаємо велику активність споживачів та бізнесу”. З такою заявою виступив міністр фінансів США Стівен Мнучин у неділю з метою запевнити фінансові ринки США, що нестабільність в світі не вплинула на американську економіку.
Протягом нещодавніх тижнів ціни на акції в США зазнали різкого падіння, а фондовий індекс S&P 500 цього грудня може показати найбільше падіння з часу Великої депресії, пише Reuters.

З метою запевнити ринки перед відкриттям торгів у понеділок, Мнучин провів розмови з керівниками шести провідних американських банків, намагаючись переконати їх у стабільності американської економіки, пише CNN.
Незважаючи на зусилля Мнучина, в понеділок падіння фондових ринків продовжилось.
В понеділок Мнучин планує обговорити стан фінансових ринків з відповідною робочою групою при президенті, так званою “Командою захисту від різкого спаду”, до якої входять керівники регуляторів фінансових ринків в США.
Обговорення відбудеться, незважаючи на передсвятковий день, на тлі занепокоєння про сповільнення зростання та часткового призупинення роботи уряду, повідомило Міністерство фінансів США.
Президент Трамп виступив з критикою рішення Федерального резерву підвищити ставки. Саме це рішення, поряд з ловив переконання, що до такої ситуації на фондових ринках призвело рішення Федеральної резервної системи підвищити ставки.

“Єдина проблема з нашою економікою – це Федеральний резерв. Вони не відчувають ринки, вони не розуміють необхідних торговельних воєн, або сильного долару, або навіть призупинення роботи уряду, спричинене демократами через ситуацію на кордонах. Федеральний резерв – як потужний гольфіст, який не може забити м’ячика, бо не відчуваю ситуації”, – написав Трамп у Twitter.
Дивіться також: Уряд США не поновить роботу принаймні до четверга

Напишіть відгук