Намір Трампа створити Космічні війська США має рішучу підтримку нового очільника Пентагону | NLight DC++
Намір Трампа створити Космічні війська США має рішучу підтримку нового очільника Пентагону | NLight DC++

Намір Трампа створити Космічні війська США має рішучу підтримку нового очільника Пентагону

“Ми не “Міністерство-Ні”, – сказав Патрік Шенеген, який обійме посаду в.о. міністра оборони США починаючи з січня після оголошення створення нових Космічних військ. “Є бачення і воно має сенс”, – додав Шенеген, повідомляє The New York Times.
Відповідно до планів адміністрації Трампа, оголошених в серпні, Космічні сили США мають розпочати роботу у 2020-му році. Нові космічні сили, як повідомляється, захищатимуть американські військові та торговельні супутники.
“Настав час написати нову главу в історії наших збройних сил. Підготуватись до нового поля бою, де найкращі та найхоробріші американці будуть стримувати та відбивати нові загрози нашому народу та країні”, – заявляв Пенс під час виступу у Пентагоні присвяченому створенню Космічних військ раніше цього року.
Шенеген наразі обіймає посаду заступника міністра оборони США. Він прийшов у міністерство з компанії Boeing і запам’ятався тим, що прагнув більше застосовувати підходи бізнес-управління до керівництва міністерством. В міністерстві він має репутацію людини, які ефективно перетворює стратегічні плани та рішення на реальність.
Через те, що він раніше працював у Boeing, Шенеген самоусунувся від питань, пов’язаних зі співпрацею міністерства з цією компанією, включаючи оцінки діяльності, рішення з питань бюджету та інших програм, повідомляє The New York Times з посиланням на посадовців Пентагону.
Президент Трамп 22 грудня оголосив, що з 1 січня заступник голови Пентагона Патрік Шенеген виконуватиме обов’язки міністра оборони США.
Про призначення Шенегена президент Трамп повідомив у Твіттері, називаючи його «дуже талановитим». «Патрік має довгий перелік досягнень на посаді заступника (міністра оборони) та у минулому в компанії Боїнг. Він буде чудовим!», – написав президент Трамп.
Дивіться також: ​Час-Тайм. Різдвяні традиції. Софійський собор з імбирного печива

Напишіть відгук