Джуліані скасував візит до України | NLight DC++
Джуліані скасував візит до України | NLight DC++

Джуліані скасував візит до України

Юрист президента США Дональда Трампа Руді Джуліані передумав їхати до України, через критику його візиту, що прозвучала від деяких американських політиків – представників Демократичної партії США.
Джуліані оголосив про своє рішення в п’ятницю в інтерв’ю американському телеканалу Fox News. “Я не поїду”, – заявив він.
“Гадаю, я зіткнувся з групою осіб, які є ворогами президента і, в деяких випадках, ворогами США а також особою, яку вже засуджено і який, як відомо, допомагав демократам з виборамии 2016 року”, – заявив Джуліані.

Раніше Джуліані планував відвідати Україну і, зокрема, обговорити з Зеленським джерела розслідування втручання Росії до президентських виборів США а також участь сина колишнього віце-президента США Джо Байдена в бізнесі, що перебуває у власності українського олігарха.
Демократи побачили в такому візиті спроби використати міжнародні відносини у внутрішньополітичних інтересах. Джуліані “намагаєтьcя отримати політичну допомогу іноземної сили”, – заявив конгресмен-демократ Адам Шифф.
Дивіться також: Як новій адміністрації українського президента будувати відносини з Заходом? Ексклюзивне інтерв’ю з експертом

Напишіть відгук