Як американські школярі зустріли однокласницю після 3 років лікування від лейкемії | NLight DC++
Як американські школярі зустріли однокласницю після 3 років лікування від лейкемії | NLight DC++

Як американські школярі зустріли однокласницю після 3 років лікування від лейкемії

Першокласники однієї зі шкіл у місті Скрентон, штат Пенсильванія, по-особливому відсвяткували повернення їхньої однокласниці до школи – після тривалого лікування від раку крові.
7-річна Ейвері Коннорс 3 роки лікувалась від лейкемії. Коли дівчинка нарешті закінчила останній курс хіміотерапії, діти вирішили зібратись у місцевій церкві й влаштувати свято, щоб привітати її.
Сестричка-близнючка дівчинки Айла розповіла, що під час лікування Ейвері ніколи не падала духом: “Вона завжди була такою ж, як і сьогодні”.
Працівники школи заохотили дітей підтримати однокласницю та розділити радість від її повернення.
Сицилія Скарборо, першокласниця, каже: “Це її остання хіміотерапія. Я хочу, щоб вона більше не отримувала жодних уколів”.
Не приховують емоцій і самі педагоги. Ліз Девін, шкільний психолог, розповідає: “Це дуже емоційно спостерігати, як хтось змушений проходити через це. Мій племінник зараз також хворіє на онко. То ж для мене особливо зворушливо бачити, що вона здолала цю хворобу”.
Меріпет Борк, вчителька першого класу, додає: “Це велике полегшення. Я щаслива за Ейвері та її батьків. У неї чудова сім”я, яка її дуже підтримує”.
У церкві в день особливої служби на підтримку дівчинки, Ейвері задзвонила у дзвін, символічно відзначивши закінчення боротьби з хворобою. Всі присутні попросили кожен у свого Бога про здоров’я і добробут для Ейвері, її родини та всієї шкільної громади.
Дивіться також: Музична терапія: як музика лікує. Відео

Напишіть відгук