Cпів-голова українського кокусу у Сенаті США пообіцяв Зеленському підтримувати Україну | NLight DC++
Cпів-голова українського кокусу у Сенаті США пообіцяв Зеленському підтримувати Україну | NLight DC++

Cпів-голова українського кокусу у Сенаті США пообіцяв Зеленському підтримувати Україну

Спів-голова групи підтримки України у Сенаті США (Senate Ukraine Caucus) сенатор-республіканець Роб Портман пообіцяв президенту України Володимиру Зеленському продовжувати підтримувати вільну та демократичну Україну через надання американської військової, політичної та економічної допомоги. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті американського законодавця за підсумками зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.
“Ми обговорили чимало тем, включно з посиленням вже сильних зв’язків між нашими країнами, конфліктом з Росією, та його позитивним порядком денними щодо боротьби з корупцією, посиленням економіки та розвитком країни”, – йдеться у повідомленні на сайті сенатора-республіканця Портмана.
Сайт президента України також відзначає, що у ході зустрічі із сенатором Портманом Володимир Зеленський піднів теми доцільності розпуску Парламенту, ситуацію на Донбасі, санкції США проти Росії та наданні Україні військової допомоги, реалізацію реформ в Україні, як мають наблизити її до членства у ЄС та НАТО.
Роберт Портман в Україні проводить зустрічі з урядовцями та підприємцями.

Один із учасників такої зустрічі Андрій Футей розповів “Голосу Америки”, що підприємці просили сенатора, щоб Сполучені Штати і надалі надавали підтримку українським реформам..

“Розмова загалом була дуже позитивна. Представники бізнесу розповідали про те, який є діловий клімат і очікування після обрання нового президента. Багато хто з представників американських фірм говорив про бажання і надалі інвестувати в український ринок. Але з іншого боку, також зверталися до сенатора, щоб США і надалі продовжували підтримувати антикорупційні реформи в Україні, щоб боротьба з корупцією продовжувалася, щоб бізнес мав рівні можливості для діяльності, щоб не було рейдерського захоплення майна. Також сенатор хотів почути, який в Україні є потенціал для американських інвестицій”.
Напередодні під час зустрічі із начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-лейтенантом Русланом Хомчаком сенатор обговорив безпекову ситуацію в Україні та на її кордонах.

“;
//parse XFBML, because it is not nativelly working onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = “Facebook API failed to initialize.”;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = “facebookSnippetProcessed”;
if (d.readyState === “uninitialized” || d.readyState === “loading”)
window.addEventListener(“load”, render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

Сенатор пообіцяв докладати зусиль, щоб українські збройні сили мали всі можливості для захисту власної території.

Дивіться також: США виділили 10 мільйонів доларів, щоб допомогти Україні зміцнити кібербезпеку

Напишіть відгук