США обіцяють британському уряду Джонсона підтримку Брекзиту  | NLight DC++
США обіцяють британському уряду Джонсона підтримку Брекзиту  | NLight DC++

США обіцяють британському уряду Джонсона підтримку Брекзиту 

Чільний представник Білого дому заявив, що Сполучені Штати готові підтримати британський уряд у намаганнях вийти з Європейського Союзу.
Радник президента Дональда Трампа з національної безпеки Джон Болтон, сказав у Лондоні у понеділок, що упродовж дводенних переговорів з урядом нового прем’єр-міністра Бориса Джонсона він запевняє британців у підтримці.
“Головне завдання візиту справді у донесенні бажання президента Трампа побачити успішний вихід Сполученого Королівства з Європейського Союзу 31 жовтня, запропонувати від нас всіляку можливу підтримку і висловити його надію, що ми якомога швидше укладемо всеосяжну двосторонню торговельну угоду”, – сказав Болтон.

Якщо таким буде рішення британського уряду, ми з ентузіазмом підтримаємо його…

Погляди президента Дональда Трампа на Європейський Союз і Брекзит фактично протилежні до висловлюваних його попередником, Бараком Обамою, який 2016 року застерігав британців, що у разі виходу з ЄС їхня країна опиниться “останньою у черзі” на укладення угоди про вільну торгівлю зі Сполученими Штатами.
Дональд Трамп також палко підтримав нового прем’єр-міністра Бориса Джонсона, який зобов’язався покласти край затягуванням Брекзиту і припинити членство країни в ЄС 31 жовтня навіть, якщо не буде укладено угоду з Брюсселем про умови виходу та про врегулювання таких питань як кордони і торгівля.
“Якщо таким буде рішення британського уряду, ми з ентузіазмом підтримаємо його, і саме це я намагаюся передати. Ми з вами. Ми з вами”, – сказав Болтон журналістам після першого дня переговорів у Лондоні.

За словами Джона Болтона Сполучені Штати готові пришвидшено укласти двосторонню угоду про торгівлю з Великою Британією і домовлятися по кожному сектору окремо, щоб відкласти спірні питання.
Серед з важких елементів такої угоди про вільну торгівлю може бути фінансовий сектор, а також харчова індустрія та деякі інші галузі, де США та Британія дотримуються різних стандартів.
Болтон у Лондоні також обговорює координацію дій Вашингтона та Лондона стосовно Ірану, Китаю та в інших питаннях міжнародної політики.
Дивіться також: Чи підтримає Лондон Вашингтон у питаннях щодо компанії Хуавей та Тегерану?

Напишіть відгук