Трамп: демократи жертвують торгівельною угодою з Мексикою і Канадою задля голосів по імпічменту | NLight DC++
Трамп: демократи жертвують торгівельною угодою з Мексикою і Канадою задля голосів по імпічменту | NLight DC++

Трамп: демократи жертвують торгівельною угодою з Мексикою і Канадою задля голосів по імпічменту

Президент Дональд Трамп заявив, що спікерка Палати представників, конгресвумен-демократка Ненсі Пелосі затримує голосування щодо торгівельної угоди США-Мексика-Канада (United States-Mexico-Canada Agreement, скорочено – USMCA), щоб “отримати голосування щодо імпічменту”.
“Я маю дуже гарні свідчення, що вона використовує USMCA, тому що у неї немає голосів для імпічменту. Вона використовує USMCA, щоб отримати голоси для імпічменту”, – заявив Трамп, повідомляє CNN.
Щодо підполковника Александра Віндмана, то голова Білого дому заявив, що не знає свого підлеглого з Ради із нацбезпеки США, повідомляє CNN.
Прес-секретарка Білого дому Стефані Грішем опублікувала офіційну заяву щодо сьогоднішнього, як вона написала, “незаконного” слухання: “Ми не дізнались нічого нового”.
Як Голос Америки повідомляв раніше, у Twitter президент поширив відео, де розслідування щодо можливого імпічменту називають “шарадою”. “Через 10 днів після інавгурації президента Трампа адвокат викривача Марк Зеїд написав у Twitter: “Заколот розпочався… Буде імпічмент”… – Вони обіцяли заколот, і тепер вони намагаються його здійснити. Демократи намагаються скинути президента Трампа, обернути результат виборів 2016 року і стишити наші голоси. Не дозвольте їм!”

Дивіться також: Процес імпічменту президента Трампа вплинув на громадську думку у США. Відео

Напишіть відгук