Все більше українців схвалюють курс, яким рухається країна – опитування IRI | NLight DC++
Все більше українців схвалюють курс, яким рухається країна – опитування IRI | NLight DC++

Все більше українців схвалюють курс, яким рухається країна – опитування IRI

Українці здебільшого оптимістично оцінюють курс, яким рухається країна, засвідчило опитування Міжнародного республіканського інституту США (IRI).
Доля респондентів, опитаних в 24 найбільших містах країни, які схвалюють напрямок, у якому йдуть справи в Україні, значно зросла з часу попереднього відповідного опитування, яке Інститут проводив у 2018 році.
Луцьк, Дніпро та Кропивницький найбільш схвально оцінюють курс країни – там рівень схвальної оцінки склав 61%. Найменш оптимістично оцінили напрямок руху справ країни у Києві та Сєвєродонецьку, де показник схвалення склав 38% и 30% відповідно.
«Українці позитивно оцінюють майбутнє власної країни і продовжують сподіватись на продовження євроінтеграції», – коментує директор IRI з питань Євразії Стівен Нікс результати дослідження.
В 22 з 24 міст, де проводилось опитування, частка тих, хто вважає, що їх міська влада діє у вірному напрямку, зросла. Респонденти також виявили більший оптимізм стосовно розвитку економіки України.
Респонденти в 21 з 24 міст продовжують виявляти потужну підтримку вступу до Європейського Союзу. У 18 містах кількість тих, хто підтримує вступ України до НАТО зросла в порівнянні з результатами опитування 2018 року.
Дивіться також: Американські експерти прогнозують результати зустрічі Нормандського формату. Відео

Напишіть відгук