Лист Трампа з приводу імпічменту: демократи оголосили “відкриту війну” американській демократії | NLight DC++
Лист Трампа з приводу імпічменту: демократи оголосили “відкриту війну” американській демократії | NLight DC++

Лист Трампа з приводу імпічменту: демократи оголосили “відкриту війну” американській демократії

Президент США Дональд Трамп у вівторок направив відкритий лист спікеру Палати представників Ненсі Пелосі, висловивши протест з приводу процесу імпічменту. Президент вважає, що демократи «оголосили відкриту війну американській демократії», намагаючись усунути його від влади. Текст листа опублікований на сайті Білого дому.
Спроби демократів відсторонити Трампа від влади – «незаконна спроба … державного перевороту», і організатори імпічменту, на думку президента, зазнають поразки у день виборів.

Трамп висловив думку, що статті імпічменту, висунуті проти нього Юридичним комітетом, не відповідають будь-яким стандартам теорії і тлумачення Конституції та юриспруденції

«Цей імпічмент є безпрецедентним і антиконституційним зловживанням владою з боку законодавців-демократів, яке не має аналогів у майже 250-річній історії американського законодавства», – пише президент. Трамп висловив думку, що статті імпічменту, висунуті проти нього Юридичним комітетом, не відповідають будь-яким стандартам теорії і тлумачення Конституції та юриспруденції.
У пред’явлених статтях імпічменту відсутні «будь-які злочини, правопорушення або будь-які інші проступки», вважає Трамп.
«Продовжуючи свій недійсний імпічмент, ви порушуєте клятви дані вами при вступі на посаду, ви порушуєте свою вірність Конституції і оголошуєте відкриту війну американській демократії», – йдеться у листі.
Голосування про затвердження статей імпічменту має відбутися в Палаті представників у середу, 18 грудня.
Дивіться також: В. о. посла США в Україні Вілям Тейлор має залишити посаду і 2-го січня повернутися у Вашингтон – NBC

Напишіть відгук