Оголошення Гаррі і Меґан привертає увагу до родинних справ британської монархії | NLight DC++
Оголошення Гаррі і Меґан привертає увагу до родинних справ британської монархії | NLight DC++

Оголошення Гаррі і Меґан привертає увагу до родинних справ британської монархії

Повідомлення принца Гаррі та його дружини Меґан про бажання жити більш незалежно від британської королівської сім’ї і проводити більше часу в Америці стало провідною новиною у Великій Британії і привабило значну міжнародну увагу.
“Після багатомісячних розмірковувань та приватних обговорень ми вирішили цього року перейти до початку окреслення нової прогресивної нової ролі в цій інституції”, – йдеться в заяві Гаррі, який є шостим у черзі спадкоємців британського трону, і його дружини, колишньої американської актриси, Меґан.

Ми плануємо розподіляти наш час між Сполученим Королівством та Північною Америкою.

Гаррі і Меґан, які мають офіційні титули герцога та герцогині Ессексу, стали всесвітньовідомим подружжям під пильною увагою світових медій, зосереджених на висвітленні життя знаменитостей.
З Букінгемського палацу просочуються натяки, що оголошення Гаррі і Меґан було неочікуваним і неузгодженим.
35-річний Гаррі та 38-річна Меґан хочуть відмовитися від принаймні частини офіційних обов’язків, пов’язаних з їхнім статусом у монаршій родині, а також сподіваються стати фінансово незалежними.
“Тепер ми плануємо розподіляти наш час між Сполученим Королівством та Північною Америкою, далі виконуючи свої обов’язки перед королевою, Британською співдружністю та наші меценатські ролі”.
У Лондоні повідомляють, що британська монарша сім’я остерігається кроків, які можуть виставити королеву, главу держави, або членів королівської родини у несприятливому світлі.

Дискусії з герцогом та герцогинею ессекськими зараз на початковій стадії. Ми розуміємо їхнє прагнення інших підходів, але це складні питання, і на їх вирішення піде час.

Минулого року син королеви принц Ендрю був змушений оголосити, що припиняє виконувати офіційну роль у монаршій сім’ї через скандал довкола його зв’язків з американським фінансистом Джеффрі Епстіном, звинуваченим у сексуальних злочинах.
Справа Джеффрі Епстіна. Відео
В центрі уваги
Принц Гаррі та американська актриса Меґан одружилися у травні 2018 року у Віндзорському замку, і розкішне весілля транслювали провідні міжнародні ЗМІ.
Значну увагу привернуло частково афро-американське коріння Меґан Маркл, і її долучення до британської королівської родини назвали ознакою нових часів та нової сторінки в історії монархії.
Минулого року Меґан народила сина, якого назвали Арчі Гаррісон Маунтбаттен-Віндзор.
Але відносини молодої сім’ї з пресою ускладнилися в умовах прискіпливої і повсякчасно уваги до приватних справ.
ЗМІ зокрема критикували витрату понад трьох мільйонів доларів з фондів забезпечених платниками податків на ремонт помешкання подружжя.

Приценцеса Діана, матір принців Вільяма і Гаррі

Гаррі і Меґан зазнали критики за те, що вони літали на приватному реактивному літаку, закликаючи тим часом оберігати довкілля.
У жовтні 2019 року вони подали в суд проти кількох газет, звинувачуючи пресу у втручанні у приватне життя.
Гаррі заявив, що його дружину фактично переслідують і порівняв її стан з обставинами життя його матері, принцеси Діани, перед тим як вона загинула 1997 року у Парижі, коли автомобіль з нею намагався відірватися від фотографів і розбився.
Гаррі також визнав, що у нього виникли розбіжності зі старшим братом, принцом Вільямом, який є другим у черзі на трон.
Дивіться також: Виставка електроніки CES: найбільш очікувані прем’єри, та що презентують українці

Напишіть відгук