Придбані Польщею винищувачі F-35 допоможуть захистити “весь східний фланг НАТО” – посольство Польщі у США | NLight DC++
Придбані Польщею винищувачі F-35 допоможуть захистити “весь східний фланг НАТО” – посольство Польщі у США | NLight DC++

Придбані Польщею винищувачі F-35 допоможуть захистити “весь східний фланг НАТО” – посольство Польщі у США

Уряд Польщі вирішив придбати у США 32 винищувача-бомбардувальника F-35A Lightning II вартістю 4,6 млрд доларів. Про це йдеться у заяві Держдепартаменту. Сьогодні відбулась церемонія підписання контракту за участі президента Польщі Анджея Дуди.
Як повідомила Морган Ортагус, офіційний представник Держдепартаменту, винищувачі будуть придбані в рамках програми з продажу озброєння іноземним збройним силам, яка курується Державним департаментом.

«Ми віддаємо належне президенту [Анджею] Дуді, прем’єр-міністру [Матеушу] Моравецкому і прихильності польського уряду продовженню модернізації оборони Польщі за допомогою придбання найдосконаліших у світі винищувачів, що поліпшить можливості Польщі брати участь у колективній захисту і самообороні», – заявила Морган Ортагус .

Посольство Польщі у США у своєму Twitter відзначило сьогодні, що посилена військова міць країни “допоможе захистити не лише Польщу, а весь східний фланг НАТО”.

У Держдепартаменті США заявили, що Сполучені Штати сподіваються продовжити роботу разом з Польщею – країною-союзником по блоку НАТО – над цим проектом, зміцнюючи довгострокове стратегічне партнерство між двома країнами.
Дивіться також: Нам не байдуже: підсумки візиту Помпео в Україну

Напишіть відгук