ВООЗ каже, що коронавірус ще “може розвиватися у будь-якому напрямі” | NLight DC++
ВООЗ каже, що коронавірус ще “може розвиватися у будь-якому напрямі” | NLight DC++

ВООЗ каже, що коронавірус ще “може розвиватися у будь-якому напрямі”

З Китаю повідомляють, що у середу в провінції Хубей зареєстровано 242 нові смертельні випадки від нового коронавірусу, що стало найбільшим показником за один день.
Також у провінції, що стала епіцентром епідемії, різко – на майже 15 тисяч зросла кількість виявлених заражених.
Стрибок у показниках щодо коронавірусу в Китаї пов’язують з розширенням визначення діагнозу хвороби і з використанням швидших способів діагностування.
Це дає підстави фахівцям припускати, що останні дані показують не новий вибух поширення коронавірусу, а те, що досі статистика напевне була занижена.

Китай робить багато позитивного, що сповільнює вірус.

Державні ЗМІ у Китаї повідомляють, що пекінське керівництво усунуло з посад секретаря комітету комуністичної партії провінції Хубей та найвищого партійного керівника в столиці провінції Ухань.
Всесвітня організація охорони здоров`я (ВООЗ) заявила у середу, що кількість заражень в Китаї стабілізувалася, але також підкреслила, що говорити про сповільнення епідемії ще занадто рано.
Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейєсус сказав у штаб-квартирі організації у Женеві, що показники темпів поширення коронавірусу “треба розглядати надзвичайно обережно”.
“Спалах усе ще може розвиватися у будь-якому напрямі”, – наголосив він.
Тедрос Адханом Гебрейєсус також похвалив зусилля Пекіна, сказавши, що “Китай робить багато позитивного, що сповільнює вірус”.
“Важливо, щоб інші країни визнали правильні кроки, а це визнано, і щоб інші могли брати досвід з тієї держави”, – сказав директор ВООЗ.
Зараз у світі нараховують 60 тисяч людей з вірусом і переважна більшість з них у Китаї.
Дивіться також: «Земля блакитна, ніби апельсин» режисерки Ірини Цілик зібрала повний зал у Нью-Йорському MOMA

Напишіть відгук