Помпео закликав Росію припинити її агресію та дестабілізуючі дії в Україні | NLight DC++
Помпео закликав Росію припинити її агресію та дестабілізуючі дії в Україні | NLight DC++

Помпео закликав Росію припинити її агресію та дестабілізуючі дії в Україні

Державний секретар США Майк Помпео у заяві, оприлюдненій на сторінці відомства, привітав початок слухань у Гаазі справи збиття Малайзійського літака МН17, де перед судом постануть троє громадян Росії та громадянин України – Ігор Гіркін, Сергій Дубинський, Олег Пулатов і Леонід Харченко.
У заяві Майк Помпео нагадав про заклик Ради Безпеки ООН притягнути винних до відповідальності та заклик Радбезу до всіх держав до повної співпраці.
«Всі обвинувачені у цій справі є членами очолюваних Росією сил у східній Україні. Ми закликаємо всі країни до співпраці у зусиллях забезпечити притягнення винних до відповідальності у відповідності з резолюцією Ради Безпеки ООН 2166», – йдеться в заяві відомства.
Помпео висловив крайню довіру до правової системи Нідерландів щодо викриття правди та відправлення правосуддя у цій справі. Держсекретар також підтримав роботу Міжнародної слідчої групи, яка має у своєму складі представників Нідерландів, Австралії, Бельгії, Малайзії та України.
«Знову ми закликаємо Росію припинити свою триваючу агресію та дестабілізуючі дії в Україні», – такими словами завершив свою заяву Майк Помпео.
Засідання Гаазького суду у справі МН17 починаються у понеділок.

Напишіть відгук