Нафтові ціни, фондові ринки реагують на рішення Трампа обмежити подорожі до США | NLight DC++
Нафтові ціни, фондові ринки реагують на рішення Трампа обмежити подорожі до США | NLight DC++

Нафтові ціни, фондові ринки реагують на рішення Трампа обмежити подорожі до США

Ціни на нафту марки брент впали на 5,6% і на 5,4% на американську нафту у четвер і торгуються за ціною на 50% менше, ніж у січні, повідомляє Reuters.
Цього разу ринки відреагували на рішення президента США Дональда Трампа запровадити 30-денне обмеження на подорожі іноземців з 26 європейських країн до США, для того, щоб стримати поширення коронавірусу COVID-19.
Оголошення прозвучало в рамках промови Трампа в середу ввечері про йшлося про заходи протидії поширенню коронавірусу і зменшення впливу епідемії на економіку. Також у середу Всесвітня Організація Охорони Здоров’я визнала поширення коронавірусу пандемією.
Промова Трампа не змогла заспокоїти інвесторів. Фондові ринки відкрились падінням у четвер. На час відкриття, падіння промислового Dow Jones реєстрували на рівні 4,6%, S&P 500 – 4.3%, Nasdaq – 4,5%. Американські фінансисти очікували на більш рішучі дії із захисту економіки від падіння, а також з державної підтримки тих, хто перебуває на карантині і тому тимчасово не працює, пише CNBC. Раніше повідомлялось, що адміністрація Трампа розглядає варіанти зменшення податків на доходи, щоб стимулювати економіку.

Європейські ринки у четвер прискорили падіння, що триває вже тиждень, знизившись до мінімальних значень за чотири роки.
Фондові ринки залишається нестабільними через непевність стосовно впливу поширення коронавірусу на економіку а також нафтовим протистоянням ОПЕК та Росії, які не змогли домовитись про скорочення продажу нафти.
Дивіться також: Порожні вулиці Мілана та Рима через коронавірус. Відео

Напишіть відгук