Поліція у США виявила крадену вантажівку з 8 тоннами туалетного паперу | NLight DC++
Поліція у США виявила крадену вантажівку з 8 тоннами туалетного паперу | NLight DC++

Поліція у США виявила крадену вантажівку з 8 тоннами туалетного паперу

В американському штаті Північна Каролініа злодії використовували крадену вантажівку для перевезення великої кількості туалетного паперу. Про це повідомила поліція округу Гілфорд. Розслідування триває і арештів наразі проведено не було, йдеться у повідомленні.

Поліція повідомляє, що вкрадена вантажівка рухалась по шосе в штаті Північна Кароліна до складського приміщення.
Поліція почала переслідування вантажівки. «Подальше розслідування виявило, що вантажівка Hyundai для перевезення сухих вантажів, перебувала у місцевому розшуку і використовувалась для перевезення 18 000 фунтів паперових туалетних виробів», – повідомляє поліція.
На тлі поширення епідемії коронавірусу, у США одним з виявів паніки став дефіцит туалетного паперу. Економісти зазначають – нестача є тимчасовою і пов‘язують її з тим, що супермаркети зазвичай не утримують великі запаси цього товару, а поповнюють їх кожні 2-3 дні.

Фото: порожня полиця з паперовими виробами супермаркету Target, США, 19 березня 2020 року

Торговельні мережі зіткнулись з підвищеним попитом, після повідомлень про обмеження на пересування, які влада може запровадити, щоб стримати поширення епідемії.
На тлі паничних настроїв споживачів, Міністерство юстиції США видало вказівку місцевим прокурорам призначити координаторів з протидії шахрайству. Міністерство також організувало гарячу лінію для повідомлень про зловживання, пише NPR.
Дивіться також: Коронавірус у Європі: які заходи безпеки приймають країни на фоні високої смертності в Італії. Відео

Напишіть відгук