Трамп розповів про складності із забезпеченням штатів масками та апаратами штучного дихання | NLight DC++
Трамп розповів про складності із забезпеченням штатів масками та апаратами штучного дихання | NLight DC++

Трамп розповів про складності із забезпеченням штатів масками та апаратами штучного дихання

Президент США Дональд Трамп у вівторок визнав наявність складнощів з отриманням ключового медичного обладнання на тлі пандемії коронавируса, зазначивши, що федеральному уряду «непросто» забезпечити штати необхідною кількістю хірургічних масок і апаратів штучної вентиляції легенів.
«На світовому ринку захисних масок і апаратів штучного дихання якесь божевілля. Ми допомагаємо штатам отримати обладнання, але це непросто», – написав президент у Твіттері.

Деякі представники влади штатів і відомств місцевого рівня скаржаться на недостатньо скоординовану реакцію федерального уряду на тлі стрімкого поширення коронавірусу, заявляючи, що через це окремим населеним пунктам штатам і навіть цілим країнам доводиться конкурувати між собою за необхідне обладнання.
У штаті Нью-Йорк, який є епіцентром епідемії в США, мер Нью-Йорка Білл де Блазіо закликав надати апарати штучного дихання, маски та інше необхідне обладнання, якого не вистачає в зв’язку з ростом кількості випадків зараження. Влада штату Каліфорнія, який також є одним з епіцентрів захворювання, запросили 50 тисяч додаткових лікарняних ліжок.
Дивіться також: Інструкція: як правильно мити руки у час коронавірусу?

Напишіть відгук