Канада скорочує кількість своїх військових в Україні через COVID-19 | NLight DC++
Канада скорочує кількість своїх військових в Україні через COVID-19 | NLight DC++

Канада скорочує кількість своїх військових в Україні через COVID-19

Збройні сили Канади планують відкликати 200 військових, які перебувають в Україні. Їм на заміну прибуде менший контингент у 60 військових. Такі обмеження були введені через епідемію коронавірусу СOVID-19, повідомили збройні сили Канади.
«З огляду на пандемію COVID-19 вдома та за кордоном, а також призупинення не життєво важливої діяльності наших операцій за кордоном, було прийняте рішення скоротити кількість особистого складу, який буде направлено на початку квітня в рамках операції Unifier», – повідомив пресі капітан Алексія Круазер з Канадського спільного операційного командування, пише канадське CBC.
200 канадських військових перебувають в Україні з жовтня минулого року.
«Там, де було заплановано до розміщення близько 200 військових Канадських збройних сил, приблизно 60 військових буде задіяно у поточній ротації наприкінці квітня після завершення їх шестимісячного перебування», – йдеться в заяві.
Решта 140 військових, які мали прибути до України перебуватимуть у стані підвищеної готовності, передає слова Круазера видання. Командування проведе додаткову оцінку ситуації в червні.
Канадські військові проводять навчання в Україні з часу агресії Росії в Криму та на Донбасі.
Дивіться також: Час-Тайм. Спецрейс з Нью-Йорка до Києва – розповідь української родини

Напишіть відгук