Британія – в п’ятірці країн з найбільшою кількістю жертв коронавірусу | NLight DC++
Британія – в п’ятірці країн з найбільшою кількістю жертв коронавірусу | NLight DC++

Британія – в п’ятірці країн з найбільшою кількістю жертв коронавірусу

Після рекордної кількості померлих від коронавірусу за один день (980 у п’ятницю) Велика Британія разом зі США, Італією, Іспанією та Францією опинилася у п’ятірці держав із зареєстрованою найвищою кількістю померлих унаслідок пандемії.
Представник групи наукових радників британського уряду Джеремі Фарар сказав, що Велика Британія може виявитися “однією з найбільш уражених, якщо не найбільш ураженою країною Європи”.
Смертність від коронавірусу (Університет Джонса Гопкінса 13.04.20)​:
США – 20 457
Італія – 19 899
Іспанія – 17 209
Франція – 14 393
Британія – 10 612
Іран – 4 474
Бельгія – 3 600
Китай – 3 343
Німеччина – 3 022
Нідерланди – 2 737
У четвер уряд у Лондоні вирішуватиме, який рівень карантинних заходів діятиме далі – після чотирьох тижнів обмежень в країні, але зараз не відомо, чи британський прем’єр-міністр буде достатньо здоровим, щоб брати участь у тому засіданні.
Борис Джонсон одужує у заміській резиденції після того, як у неділю його виписали з лікарні.
“За порадою його медиків він не повертається одразу до роботи”, – сказано в офіційній заяві.
Джонсон поширив відеозвернення, в якому визнав, що упродовж тижня у лікарні включно з трьома ночами, проведеними у реанімаційному відділенні, його життя було під загрозою.
Міністр закордонних справ Домінік Рааб, який виконує обов’язки голови уряду, сказав, що зараз ще надто рано скасовувати обмеження і закликав спочатку дочекатися доказів того, що пік епідемії коронавірусу в країні минув.
Британський Національний інститут економічних і соціальних досліджень дійшов висновку, що в умовах теперішніх обмежень економіка Великої Британії у другій чверті року може скоротитися на 15%, або навіть 25%.
Дивіться також: Як було і як стало: європейські туристичні пам’ятки спорожніли через коронавірус

Напишіть відгук