В Ухані виписали всіх пацієнтів із COVID-19, – каже китайська влада | NLight DC++
В Ухані виписали всіх пацієнтів із COVID-19, – каже китайська влада | NLight DC++

В Ухані виписали всіх пацієнтів із COVID-19, – каже китайська влада

Китайська влада повідомила, що 26 квітня з лікарень Уханю виписали усіх пацієнтів, які хворіли на COVID-19, пише Reuters. Саме в Ухані, як вважається, стався перший спалах нового коронавірусу, що перетворився на світову пандемію.
В Ухані загалом заразились 46 тисяч людей (понад половина усіх випадків зараження у Китаї) і померли 3,869 (це 84% від усіх смертей у Китаї), кажуть офіційні представники Китаю.
Місто перебувало під повним безпрецедентним карантином, людям забороняли виходити на вулицю, було закрито всі підприємства й заклади, рух громадського транспорту був повністю зупинений. Але із середини квітня за відсутності нових підтверджених випадків зараження в Ухані почали послаблювати обмеження.
Раніше представники адміністрації Білого дому та сам президент Трамп висловлювали недовіру офіційним даним китайської влади як щодо походження вірусу, так і щодо справжньої кількості загиблих і заражених. Зокрема, державний секретар Майк Помпео заявляв, що Китай не дає науковцям США дослідити походження коронавірусу, а американські експерти розслідували, зокрема, версію, що джерелом поширення вірусу могла стати лабораторія в Ухані.
Раніше Дональд Трамп казав, що Китай міг “знати про свою відповідальність” у пандемії і також неодноразово звинувачував ВООЗ у прихильності до Китаю.
Дивіться також: Вікно в Америку. Як “СТО” емігрантів з України виживає на карантині

Напишіть відгук