Названо дату відновлення роботи Сенату США | NLight DC++
Названо дату відновлення роботи Сенату США | NLight DC++

Названо дату відновлення роботи Сенату США

Лідер сенатської більшості Мітч Макконнел у понеділок підтвердив, що Сенат повернеться до роботи 4-го травня і запевнив, що буде вжито заходів для забезпечення безпечної роботи в умовах пандемії.
“Ми виконаємо свій конституційний обов’язок перед американським народом і будемо вести важливі справи особисто. Якщо лікарям, медсестрам, медпрацівникам, водіям вантажівок, співробітникам продуктових магазинів і багатьом іншим відважним американцям необхідно бути на посту, то і Сенату необхідно бути на своєму, підтримуючи їх”, – заявив Макконнелл.

Сенат повинен зосередитися на конкретних заходах щодо активізації нашої відповіді на цю складну кризу

“Сенат повинен зосередитися на конкретних заходах щодо активізації нашої відповіді на цю складну кризу”, – додав він. – “Ми не можемо відволікатися на вже існуючі партійні побажання або залагодження численних проблем, які викликані безвідповідальними рішеннями попередніх десятиліть і не мають відношення до COVID-19″.
За словами Макконнелла, одне з найбільш нагальних питань пов’язане з тим, щоб захистити медпрацівників і компанії, які продовжують працювати в умовах пандемії, від можливих судових позовів.
Макконнелл запевнив, що республіканці будуть наполягати на проведенні реформ, спрямованих на підтримку стабільності і зростання, оскільки американському народу потрібні “розумні заходи”, які приведуть країну до відновлення.
“Через цю кризу усі сегменти нашого суспільства відчайдушно потребують стабільності, ясності і визначеності. Сенат уже почав діяти, але робота ще не закінчена”, – зазначив він.
Дивіться також: Борис Джонсон про карантин у Великобританії

Напишіть відгук