Президент Трамп розповів про нову загадкову “супер-дупер ракету” в арсеналі США | NLight DC++
Президент Трамп розповів про нову загадкову “супер-дупер ракету” в арсеналі США | NLight DC++

Президент Трамп розповів про нову загадкову “супер-дупер ракету” в арсеналі США

Президент Трамп похвалився новою загадковою військовою одиницею, яка може рухатись значно швидше за всі існуючі в арсеналі США ракети.
“Ми створюємо зараз надзвичайне військове обладнання на небаченому донині рівні. У нас немає вибору. Ми мусимо це робити, маючи неприятелів, які у нас є. У нас є те, що я називаю супер-дупер ракета. І я чув, що вона в 17 разів швидша за все, що у нас наразі є в наявності”, – сказав президент Дональд Трамп.
Його заява пролунала у п’ятницю в Білому домі під час підписання Прокламації до Дня вшанування Збройних сил у 2020 році.
Під час церемонії адміністрація президента також презентувала прапор новітніх військ країни – космічних збройних сил. Вперше за 72 роки у США з’явився новий військовий прапор.
“Космос – це майбутнє, і в сенсі оборони, і в сенсі нападу, і багатьох інших речей”, – заявив Трамп. “І з того, що я чую, і про що мені звітують, ми вже є лідерами у космосі”.
Коли журналісти запитали у прес-служби Пентагону про нову “супер-дупер ракету” під час телефонної прес-конференції, їм порадили звернутись до Білого дому.

Пізніше у п’ятницю речник Пентагону Джонатан Гоффман у Твіттері написав: “Міністерство оборони працює над розробкою низки гіперзвукових ракет, щоб протистояти нашим противникам”.
Дивіться також: Загадкова дитяча недуга на тлі коронавірусу

Напишіть відгук