Колишнього адвоката Трампа взяли під варту за порушення термінів дострокового звільнення | NLight DC++
Колишнього адвоката Трампа взяли під варту за порушення термінів дострокового звільнення | NLight DC++

Колишнього адвоката Трампа взяли під варту за порушення термінів дострокового звільнення

Майкла Коена, колишнього особистого адвоката Дональда Трампа взяли під варту за порушення термінів його дострокового звільнення з в’язниці, заявив його адвокат Джеффрі Левін у четвер.
За словами Левіна, Коену було наказано з’явитися у федеральному суді у Манхеттені для перекваліфікації його затримання на домашнє ув’язнення, однак його затримали після того, як він не погодився з умовами спостереження за його місцеперебуванням федеральним урядом. За словами Левіна, у Коена вимагали відмовитись від спілкування із ЗМІ.
“Я ніколи в житті не бачив угоди, яка би позбавляла людину її права на першу поправку на спілкування зі ЗМІ”, – заявив Левін.

Нагадаємо, Коена звільнили із в’язниці 21 травня і помістили під домашній арешт через поширення коронавірусу.
Коен відбував трирічний термін покарання в Нью-Йорку після того, як визнав свою провину у неправдивих свідченнях в Конгресі, а також фінансування виборчою кампанією Трампа підкупів двох жінок, які нібито мали романи з президентом Трампом. Трамп заперечував стосунки з жінками.
Визнаючи вину у своїх злочинах, Коен назвав Президента, заявивши федеральному судді, що він здійснював виплати “узгоджено і за вказівкою” Трампа, якого прокурори визначили в поданнях суду як “особу 1″.
Дивіться також: Чи справді маски можуть врятувати від зараження? Пояснюють фахівці. Відео

Напишіть відгук