Державний секретар США висловив смуток з приводу вбивства українського медика, засудив агресію підтримуваних Росією сил | NLight DC++
Державний секретар США висловив смуток з приводу вбивства українського медика, засудив агресію підтримуваних Росією сил | NLight DC++

Державний секретар США висловив смуток з приводу вбивства українського медика, засудив агресію підтримуваних Росією сил

США висловлюють глибокий смуток з приводу вбивства українського військового медика. Про це державний секретар США Майк Помпео заявив у середу під час брифінгу для преси.
“Хочу висловити глибокий смуток США з приводу вбивства українського військового медика, про яке стало відомо. Ми приєднуємося до народу України у засудженні триваючої брутальної агресії очолюваних Росією сил у Донбасі та вшановуємо українців, які загинули, отримали поранення у боротьбі за демократію”, – відзначив Майк Помпео.

Раніше з подібною заявою виступило Посольство США в Україні. В заяві також засуджується «безперервна жорстока агресія очолюваних Росією сил на Донбасі» а також відзначається «героїзм багатьох українців, які втратили життя і зазнали травм під час хороброго несення служби своїй демократії».
Як повідомлялось, підтримувані Росією сили вбили військового медика під час евакуації тіла іншого загиблого. В штабі ООС повідомляли, що поблизу селища Зайцеве, евакуаційна група потрапила у заздалегідь підготовлену засідку окупантів.
“В результаті обстрілу загинув військовий медик, один воїн отримав поранення, а ще один – бойове травмування”, – відзначили у штабі ООС.

“;
//parse XFBML, because it is not nativelly working onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = “Facebook API failed to initialize.”;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = “facebookSnippetProcessed”;
if (d.readyState === “uninitialized” || d.readyState === “loading”)
window.addEventListener(“load”, render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

Дивіться також: Деякі бельгійці цього літа обирають альтернативний відпочинок – у підвішених на деревах наметах

Напишіть відгук