На 2022 рік прогнозують відновлення концертів і фестивалів у США | NLight DC++
На 2022 рік прогнозують відновлення концертів і фестивалів у США | NLight DC++

На 2022 рік прогнозують відновлення концертів і фестивалів у США

У США не буде масових концертів чи фестивалів принаймні до 2022 року, – прогнозує співзасновник одного з найвідоміших американських музичних фестивалів Лоллапалуза Марк Гайгер, у зв’язку з пандемією коронавірусу.
“Я гадаю, наприкінці 2021-го, а більш ймовірно у 2022 році”, – сказав Гайгер в інтервю для подкасту “The Bob Lefsetz Podcast”. На його думку, стархування концертів є однією із найважливіших причин запізнілого відновлення концертів та фестивалів.
“Зараз не існує страхування для організаторів від COVID-19”, – зазначив він, зауваживши, що для більшості організаторів нині існує надто багато ризиків, щоб проводити такі масові заходи

… повільно закінчиться те, що я називаю “економіка гермофобів”, і на її зміну прийде те, що я називаю “економіка клаустрофобії”, коли всі захочуть кудись ходити

“На мою думку, це буде 2022 рік. Так багато часу піде на те, поки повільно закінчиться те, що я називаю “економіка гермофобів”, і на її зміну прийде те, що я називаю “економіка клаустрофобії”, коли всі захочуть кудись ходити, вечеряти в ресторанах, жити своїм життям, ходити на фестивалі і на різні шоу”, – зазначив співзасновник фестивалю.
Музичний менеджер додав, що заходи-суперпоширювачі вірусу, як то концерти, спортивні заходи, фестивалі, економічно не будуть вигідними, поки COVID-19 лишатиметься загрозою для здоров’я людей.
Напередодні у Нью-Йорку на Бродвеї скасували всі шоу до кінця 2020 року.
Дивіться також: Чому важливо поширювати українську літературу закордоном.

Напишіть відгук