Трамп: ситуація з коронавірусом у США перед покращенням, ймовірно, спершу погіршиться | NLight DC++
Трамп: ситуація з коронавірусом у США перед покращенням, ймовірно, спершу погіршиться | NLight DC++

Трамп: ситуація з коронавірусом у США перед покращенням, ймовірно, спершу погіршиться

Президент США Дональд Трамп, після трьохмісячної перерви, поновив щоденні брифінги з питання пандемії коронавірусу у США на тлі різкого збільшення кількіості випадків заражень у країні.
Під час брифінгу у вівторок він заявив: «На жаль, ймовірно, ситуація спершу погіршиться, перед тим, як покращитись».
У вівторок кількість смертей від коронавірусу у США перевищила 1000, вперше за декілька тижнів. Згідно з даними університету Джонса Гопкінса, у США було зафіксовано 64 000 нових заражень за добу. Загальна кількість випадків заражень в країні сягнула 3,9 мільйона, а кількість смертей – 141 995.
Виступаючи на брифінгу, Трамп також закликав американців носити маски та дотримуватись правил соціального дистанціювання і гігієни. «Подобається це вам, чи ні, але це [носіння масок] має значення», – сказав він.
Трамп, який раніше наголошував, що носіння масок є особистим вибором, нещодавно вперше з‘явився в масці перед пресою під час свого візиту до військового Медичного центру Волтер Рід. Він також назвав носіння маски актом патріотизму.
Спікерка Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі заявила, що у своєму брифінгу Трамп визнав попередні помилки у ставленні до пандемії. «Він визнав помилки, які він робив дотепер, підтримавши носіння масок і визнавши, що це не вигадки», – заявила Пелосі в інтерв‘ю CNN.
«Якби він місяці тому сказав: «давайте носити маски і дотримуватись соціального дистанціювання», замість того, щоб проводити мітинги … більше людей би пішли за ним», – додала вона.
Дивіться також: Лідери демократів в Конгресі звернулися в ФБР з запитом перевірити повідомлення про можливе іноземне втручання у вибори 2020. Відео

Напишіть відгук