Лідери Google, Apple, Facebook, Amazon відповідатимуть на питання Конгресу США стосовно загроз монополізації високих технологій | NLight DC++
Лідери Google, Apple, Facebook, Amazon відповідатимуть на питання Конгресу США стосовно загроз монополізації високих технологій | NLight DC++

Лідери Google, Apple, Facebook, Amazon відповідатимуть на питання Конгресу США стосовно загроз монополізації високих технологій

Джефф Безос, керівник Amazon, Марк Цукерберг, керівник Facebook, Тім Кук, керівник Apple та Сундар Пічай, керівник Google, прибудуть до американського Конгресу в середу, щоб відповісти на питання законодавців.
Конгресмени вже більше року проводять розслідування загроз монополізації галузі високих технологій і вивчають доцільність запровадження правил, які б не дозволили цим компаніям отримати надто великий вплив на ринку.
«Ці слухання є подією для світу, – говорить Вільям Ковачіч професор університету Джорджа Вашингтона, в коментарі «Голосу Америки». – Це важливо для підзвітності. Це демонструє, що владні структури, відповідальні за стратегію, можуть забезпечити підзвітність цих надзвичайних компаній та впливових бізнесменів, нагадати їм хто визначає стратегію».
Заклики до зменшення впливу великих високотехнологічних компаній посилились на тлі відповідних дій в Європі.
Саллі Габбард з американського інституту Відкритих ринків, неурядової організації, що опікується питаннями конкуренції, закликає до «структурного поділу» гігантів високих технологій.
«Ці проблеми глибокі і поширені і ми маємо використовувати весь антимонопольний інструментарій, щоб їх вирішити», – заявляє Габбард.
Дивіться також: Що Путін готує для України наприкінці літа? Відео

Напишіть відгук