Економіка США в квітні-червні показала найгірше падіння за історію записів | NLight DC++
Економіка США в квітні-червні показала найгірше падіння за історію записів | NLight DC++

Економіка США в квітні-червні показала найгірше падіння за історію записів

Падіння реального ВВП склало 32.9 відсотка в другому кварталі у річному вимірі, після падіння на 5% у першому кварталі, повідомило Бюро економічного аналізу США.
В Бюро пов’язали різкий спад із введенням заходів, спрямованих на подолання пандемії коронавірусу. Обмеження на пересування, запроваджені в багатьох штатах в березні та квітні почали знімати в травні та червні а також почали надходити виплати допомоги домогосподарствам та бізнесу з подолання пандемії йдеться в записці Бюро.
Падіння у другому кварталі стало найгіршим з часів після Другої світової війни, коли США почали вести цю статистику. Все ж, дані падіння були кращими, ніж очікували експерти.
Аналітики опитані Dow Jones напередодні оголошення даних, очікували падіння у другому кварталі на рівні 34,7%, пише CNBC, а опитування експертів MarketWatch давало оцінку у 35% падіння, експерти Bloomberg очікували падіння на рівні 34%.
В третьому кварталі оглядачі очікують на зростання економіки. Опитані MarketWatch економісти прогнозують зростання на 18% у третьому кварталі, в річному вимірі. Швидкість зростання залежатиме від того, наскільки потужними будуть заходи з підтримки економіки у другому пакеті допомоги, який наразі розглядають в Конгресі США. Найбільшим ризиком для цього прогнозу є загроза наступних сплесків пандемії.
В Білому домі також сподіваються на швидке економічне відновлення. «Третій квартал буде чудовим, – заявив нещодавно президент США Дональд Трамп в інтерв‘ю Fox News. – Що добре про третій квартал, це те, що дані виходять якраз перед виборами».
Дивіться також: Авто з аукціону США – вигоди й ризики. Відео

Напишіть відгук