90% американців у липні одягали маски – опитування | NLight DC++
90% американців у липні одягали маски – опитування | NLight DC++

90% американців у липні одягали маски – опитування

За даними опитування Morning Consult, яке було проведено наприкінці липня, понад 90% відсотків американців того місяця одягали маски під час перебування у громадському просторі, наприклад, у магазинах, парках, тощо. При цьому 76% опитаних заявили, що прикривали обличчя в усіх випадках, і 16% – що одягали маски “іноді”. Для порівняння, на початку квітня, половина опитаних заявляли, що носять маски, і 26% – що носять їх завжди.
“На тлі зростання кількості захворювань на коронавірус в останні тижні, зросла і кількість штатів та компаній, які забов’язують носити маски. Понад половина штатів США зробили носіння масок обов’язковим до певної міри”, – відзначає Morning Consult, – “Хоча президент Дональд Трамп не зробив носіння масок обов’язковим для всієї країни, він порекомендував американцям носити маски у громадському просторі, хоча противився цьому протягом перших кількох місяців пандемії.
За даними університету Джонса Хопкінса, у США за липень було зареєстровано понад 25 тисяч смертей пов’язаних із коронавірусом. Повідомляється про понад 1.8 мільйони нових випадків хвороби, а загальна їх кількість сягнула понад 4.5 мільйонів. Як відзначає видання The Washington Post, кількість нових випадків захворювання у липні є найбільшою за час пандемії.
Дивіться також: Чи отримають цього року підтримку американських благодійників українські установи?

Напишіть відгук