Понад 25 000 смертей пов’язаних із коронавірусом зареєстровано у США у липні – дані університету Джонса Хопкінса | NLight DC++
Понад 25 000 смертей пов’язаних із коронавірусом зареєстровано у США у липні – дані університету Джонса Хопкінса | NLight DC++

Понад 25 000 смертей пов’язаних із коронавірусом зареєстровано у США у липні – дані університету Джонса Хопкінса

За даними університету Джонса Хопкінса, у США за липень було зареєстровано понад 25 тисяч смертей пов’язаних із коронавірусом. Повідомляється про понад 1.8 мільйони нових випадків хвороби, а загальна їх кількість сягнула понад 4.5 мільйонів. Як відзначає видання The Washington Post, кількість нових випадків захворювання у липні є найбільшою за час пандемії.

За даними університету Джонса Хопкінса, понад 150 000 осіб у США померли через коронавірус.
“Нова хвиля випадків коронавірусу прокотилася США у липні, ставши серйозним викликом для деяких штатів та міст, послабивши економічне відновлення, що намітилось, та фактично нівелювавши деякий прогрес досягнутий під час карантинних заходів”, – пише видання The Wall Street Journal.

Інформаційна агенція Reuters також повідомляє про подвоєння кількості нових випадків хвороби в штатах США: Алабама, Аляска, Аризона, Арканзас, Джорджія, Гаваї, Айдахо, Міссісіпі, Міссурі, Монтана, Невада, Оклахома, Орегон, Південна Кароліна, Теннессі та Західна Вірджинія.
Дивіться також: Чи отримають цього року підтримку американських благодійників українські установи?

Напишіть відгук