Не кидайте ведмедям своїх неповоротких друзів – Національна паркова служба США вказує, як вберегтись від нападу ведмедя | NLight DC++
Не кидайте ведмедям своїх неповоротких друзів – Національна паркова служба США вказує, як вберегтись від нападу ведмедя | NLight DC++

Не кидайте ведмедям своїх неповоротких друзів – Національна паркова служба США вказує, як вберегтись від нападу ведмедя

Влітку багато американців відвідують природні парки та заповідники. Відпустки на природі означають більшу ймовірність зустрічі з дикими мешканцями лісу. Національна паркова служба США видала рекомендації стосовно того, що робити при зустрічі з ведмедем.

“;
//parse XFBML, because it is not nativelly working onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = “Facebook API failed to initialize.”;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = “facebookSnippetProcessed”;
if (d.readyState === “uninitialized” || d.readyState === “loading”)
window.addEventListener(“load”, render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

«Будь ласка, не втікайте від ведмедів і не штовхайте до них своїх більш неповоротких друзів, намагаючись врятуватись» – так починаються рекомендації Національної паркової служби США, написані у жартівливому тоні. Не робіть цього, «навіть якщо думаєте, що дружба завершується», – додали в Службі.
Для того, щоб уникнути нападу, американські природознавці рекомендують повільно просуватись вбік. Це дозволяє спостерігати за рухами звіра і не перечепитись.
Служба не радить втікати від ведмедя, бо вони, як і собаки, женуться за тим, хто втікає. Також не рекомендується залазити на дерево.

Ще одна порада – дати знати ведмедю, що ви – людина, а не здобич. «Ми рекомендуємо, скористатись для цього своїм голосом (Махати руками, показуючи, що у вас великий палець протистоїть іншим, не матиме жодного сенсу для ведмедя)».
В Службі нагадують, що ведмеді, зазвичай, не хочуть нападати на людину. Вони можуть стати на задні лапи, щоб краще роздивитись чи вловити запах. «Коли ведмедь стоїть, він, як правило, зацікавлений, а не загрозливий», – йдеться в рекомендаціях.
Дивіться також: Косметологія переживає бум під час пандемії коронавірусу

Напишіть відгук