Пентагон виділив групу для вивчення НЛО – соцмережі відповіли жартами | NLight DC++
Пентагон виділив групу для вивчення НЛО – соцмережі відповіли жартами | NLight DC++

Пентагон виділив групу для вивчення НЛО – соцмережі відповіли жартами

Пентагон запускає спеціальний відділ, що досліджуватиме неопізнані літальні об’єкти.
Міноборони США висловило надію, що це рішення дозволить “поліпшити розуміння й отримати розуміння природи й походження НЛО. Місія відділу – виявити, аналізувати й категоризувати НЛО, що можуть потенційно загрожувати національній безпеці”.
Передусім, йдеться про оприлюднені у квітні три розсекречені відеозаписи, коли американські військові пілоти бачили такі об’єкти у небі у 2004 і 2015 роках.

Розмови про можливе дослідження помічених НЛО лунали й раніше.
Зокрема, як пише Politico, під час засідання одного з сенатських комітетів сенатор-республіканець Марко Рубіо заявив: “Довкола наших баз і місць наших навчань літають якісь апарати, і ми не знаємо, що це, вони не наші, тож це нормальне питання… Щиро кажучи, якщо це щось не з цієї планети, це може бути краще, ніж якби ми побачили якийсь технологічний стрибок від китайців чи росіян чи інших супротивників”.
Колишній сенатор-демократ Гаррі Рід також просував ідею: “Я радий, що Пентагон нарешті оприлюднив це відео, але це лише верхівка айсберга доступних матеріалів і досліджень. США повинні здійснити серйозний, науковий перегляд будь-яких потенційних наслідків для національної безпеки. Американський народ має право бути поінформованим”.

Користувачі соцмереж активно коментують новини.
“1. Шанси, що ці НЛО – прибульці, – дуже низькі. 2. Існує чимало ентузіастів, які наполягають на зворотньому. 3. Шанси, що дехто із цих людей потрапили до Пентагону як працівники чи контракники, – дуже високі”, – пише фізик Шон Керролл.

Чимало коментарів мають жартівливий характер.
“Той факт, що Пентагон фактично підтвердив існування НЛО вдруге за 2020 рік і нікому нема діла, свідчить про те, наскільки цей рік божевільний”, – твітує видання The Daily Beast.

“Повірте, інопланетяни не захочуть висаджуватись в Америці зараз”, – жартує одна користувачка Twitter.
“Операція: Відволікання. Вперед!”, – пише дехто. Інші користувачі додають: “Ласкаво просимо у 2020″.
“Ми побудували станцію у космосі, відправили ровер на Марс… але Пентагон не може встановити гарні камери, які можуть збільшувати зображення й фокусуватись?”, пишуть про низьку якість відео на яких буцімто видно НЛО.

Але деякі користувачі, які вірять в існування позапланетного життя, відповідають: “Спитайте тих, хто знає. Цей феномен заважає роботі наших камер і радарів. Ми бачимо декого з них лише тому, що вони хочуть, щоб ми їх бачили. Вони маскуютьсяі зникають із виду миттєво”.
Дивіться також: США конфіскували 2 мільйони доларів, у вигляді криптовалют, зібраних онлайн на терористичні цілі

Напишіть відгук