Більшість американців отримають вакцину проти COPVID-19 до липня 2121 – Редфілд | NLight DC++
Більшість американців отримають вакцину проти COPVID-19 до липня 2121 – Редфілд | NLight DC++

Більшість американців отримають вакцину проти COPVID-19 до липня 2121 – Редфілд

Голова Центрів з контролю з контролю та профілактики захворювань США Роберт Редфілд під час слухань в Сенаті в середу заявив, що вакцинація проти COVID-19 буде проводитись протягом багатьох місяців, і більшість американців отримають вакцину не пізніше липня 2121 року.
До кінця березня – початку квітня він очікує на виробництво 700 мільйонів доз вакцини, достатніх для вакцинації 350 мільйонів людей.
Перед Сенатським комітетом з питань охорони здоров’я, освіти, праці та пенсійного фонду в середу свідчили голова Центрів з контролю та профілактики захворювань Роберт Редфілд, голова Адміністрації з контролю за продуктами харчування та ліками Стіве Ган та головний вірусолог країни Ентоні Фаучі.
Фаучі заявив, що очікує появи 50 мільйонів доз вакцини вже у листопаді та 100 мільйонів у грудні. До квітня, заявив Фаучі, США матимуть 700 мільйонів доз вакцини. Роберт Редфілд заявив, що урядова група у складі представників міністерств охорони здоров’я та оборони вирішуватимуть, як розповсюджувати вакцину серед населення.
Дивіться також: Саміт ЄС перенесли після виявлення COVID-19 в охоронця президента Європейської ради. Відео

Напишіть відгук