У старшого радника Білого дому виявили коронавірус | NLight DC++
У старшого радника Білого дому виявили коронавірус | NLight DC++

У старшого радника Білого дому виявили коронавірус

Радник президента США Дональда Трампа Стівен Міллер заразився на COVID-19. Аналізи Міллера показали позитивний результат на коронавірус лише через кілька днів після повідомлення про те, що на коронавірус заразився президент Трамп та його дружина Меланія. Протягом останнього тижня коронавірус виявили у більше двадцяти осіб, які нещодавно відвідували Білий дім, включаючи прес-секретаря президента США Кейлі Макенані, радницю президента Келлані Конвей та інших.
Останні п‘ять днів Міллер перебував на карантині. «Протягом останніх п‘яти днів я працював віддалено, перебував на самоізоляції і кожного дня до вчора аналізи показували негативний результат. Сьогодні у мене позитивний тест на коронавірус і я на карантині», – йдеться в заяві Міллера, поширеній через його прес-службу.
Президент Трамп, який повідомив у п‘ятницю, що заразився коронавірусом, повернувся цього тижня до Білого дому після двох днів у лікарні.
Трамп продовжує працювати, заявив голова служби Білого дому Марк Медоуз. Медоуз запевнив, що співробітники Білого дому дотримуються правил протиепідемічного захисту при спілкуванні з Трампом. «У нас є низка протоколів безпеки, – заявив Медоуз, – з усім особистим захистом, масками, окулярами та іншим, для прямого спілкування з президентом в цих приміщеннях».
Головний інфекціоніст США д-р Ентоні Фаучі заявив, що поширенню інфекції серед співробітників Білого дому можна було запобігти. «Подивіться, що трапилось в Білому домі, – заявив Фаучі в інтерв‘ю в експертам Американському університету. – Це реальність… Прикро бачити це, тому що цьому можна було запобігти».
Дивіться також: Час-Тайм. Чому в ЄС багато гострих запитань до президента Зеленського?

Напишіть відгук