Європа запроваджує жорсткі заходи проти нового розростання епідемії коронавірусу | NLight DC++
Європа запроваджує жорсткі заходи проти нового розростання епідемії коронавірусу | NLight DC++

Європа запроваджує жорсткі заходи проти нового розростання епідемії коронавірусу

Кілька європейських країн знову запроваджують жорсткіші карантинні обмеження на тлі різкого збільшення кількості випадків COVID-19.
Чехія оголосила, що на три тижні припинить навчання у школах, а також забороняє відвідування ресторанів, барів та клубів.
Чеські школярі та студенти університетів навчатимуться заочно, але дитсадки працюватимуть.
Європейський центр запобігання і контролю над хворобами повідомив 13 жовтня, що в Чехії за минулі два тижні зареєстровано 55 538 заражених COVID-19, що на понад десять тисяч більше, ніж в сусідній Німеччині, яка має у вісім разів більше населення.
Частковий карантин на чотири тижні оголосили також в Нідерландах, де кількість випадків COVID-19 у порівнянні з минулим тижнем зросла на 60%.
Там закриті бари й кав’ярні, а ресторани зможуть продавати лише з доставкою, але навчання в освітніх закладах триватиме.
В нідерландських крамницях заборонили продавати алкоголь після 8 години вечора.

В Італії вирішили заборонити шкільні екскурсії та командні спортивні ігри.
У Великій Британії уряд оголосив про обмеження у деяких містах і місцевостях на півночі Англії, де зареєстровані спалахи заражень коронавірусом.
В Північній Ірландії місцева влада оголосила, що з понеділка на два тижні закриває школи та впроваджує інші обмеження, щоб стримати розростання епідемії.
Британська опозиційна Лейбористська партія на противагу уряду запропонувала оголосити загальний жорсткіший карантин в країні і можливо продовжити осінні канікули в школах, щоб зупинити поширення коронавірусу.
Оголошень про обмеження очікують у Франції, можливо стосовно таких великих міст як Париж та інші, де епідемія знову розростається.
Канцлер Німеччини Анґела Меркель сказала, що «з великою стурбованістю спостерігає за ситуацією».
Дивіться також: Як працюють пристрої, які вимірюють температуру тіла без дотику?

Напишіть відгук