Трамп заявив, що хоче чесних виборів та відповів на питання про передачу влади | NLight DC++
Трамп заявив, що хоче чесних виборів та відповів на питання про передачу влади | NLight DC++

Трамп заявив, що хоче чесних виборів та відповів на питання про передачу влади

Президент США Дональд Трамп запевнив, що погодиться на мирну передачу влади, у разі перемоги на виборах його суперника від Демократичної партії США Джо Байдена. При цьому президент наголосив, що хоче, щоб вибори були чесними.
Президента попросили роз’яснити його позицію в ході зустрічі з виборцями, організованої каналом NBC News у Майамі у четвер увечері.

Раніше у вересні критики та численні оглядачі висловлювали занепокоєння після того, як Дональд Трамп у ході брифінгу відмовився підтвердити готовність до мирної передачі влади в разі програшу на виборах. У Республіканській партії тоді заявили, що мирна передача влади, у разі перемоги Джо Байдена, відбудеться.

Відповідь – так, погоджуся. Але я хочу, щоб ці вибори були чесними, як і всі інші

У четвер Трамп заявив, що занепокоєний з приводу фальсифікацій на виборах, особливо у світлі широкого використання бюлетенів для голосування поштою з огляду на поширення пандемії.
Він сказав, маючи на увазі повідомлення ЗМІ про відповідні випадки, що його тривожить, коли знаходять «тисячі викинутих бюлетенів і бюлетені військових у сміттєвих контейнерах».
«Вони шпигували за моїм передвиборчим штабом, попалися на цьому і спробували змістити законно обраного чинного президента, а ви питаєте, чи згоден я на мирну передачу влади? – сказав Трамп. – Відповідь – так, погоджуся. Але я хочу, щоб ці вибори були чесними, як і всі інші».
«В ідеалі мені не хотілося б передавати владу, мені хотілося б перемогти», – додав він.
ФБР США нещодавно заперечило існування доказів масштабного шахрайства на виборах. Реагуючи на цю інформацію, Трамп критично відгукнувся про роботу директора ФБР Крістофера Рея.
Дивіться також: Експлейнер: хто має вирішальний голос на американський виборах?

Напишіть відгук