У США вперше схвалили ліки від COVID-19 | NLight DC++
У США вперше схвалили ліки від COVID-19 | NLight DC++

У США вперше схвалили ліки від COVID-19

Адміністрація США з контролю за якістю продуктів харчування та ліків (FDA) в четвер схвалила противірусний препарат виробництва компанії Gilead Sciences ремдесивір для лікування від CVID-19.
Препарат буде використовуватись для пацієнтів старше 12 років, які потребують госпіталізації, йдеться в заяві установи.
Схвалення було надане після того як в четвер у науковому медичному журналі США New England Journal of Medicine були опубліковані результати третьої фази випробувань ремдесивіру компанії Gilead. Результати показали швидше одужання дорослих пацієнтів з помірними та важкими симптомами коронавірусної хвороби, а також уповільнення розвитку хвороби у пацієнтів, які потребують додаткового постачання кисню.
В травні препарат «Векларі» (ремдесивір) отримав схвалення у США для використання проти коронавірусу в надзвичайних умовах.
Ремдесивір також приймав президент США Дональд Трамп для одужання від хвороби на початку цього місяця.

Раніше цього місяця Всесвітня організація з охорони здоров‘я оприлюднила попередні результати дослідження, які вказували, що лікувальні властивості ремдесивіру проти COVID-19 «незначні або відсутні».
Препарат надійде і до України. Про це в інтерв‘ю «Радіо Свобода» раніше цього тижня повідомив заступник міністра охорони здоров‘я України Віктор Ляшко. «Він закуплений державним підприємством «Медичні закупівлі України» і зараз він транспортується на територію України», – сказав Ляшко про препарат.
Дивіться також: Як проходить візова лотерея «Зелена картка» цього року? Відео

Напишіть відгук